Home se-shpejti 🎞Bad Boys; Ride or Die – 06 Qershor 2024

🎞Bad Boys; Ride or Die – 06 Qershor 2024

🎞Bad Boys; Ride or Die – 06 Qershor 2024
6
0

Aksion/Aventurë/Komedi; 1 orë 50 min

Këtë verë, Bad Boys me të preferuar në botë janë rikthyer me përzierjen e tyre ikonë të aksionit në ulësen tuaj dhe komedisë skandaloze, por këtë herë me një kthesë: më të mirët e Miamit tani janë në arrati.

Rolet: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Paola Nuñez, Eric Dane, Ioan Gruffudd, Jacob Scipio, Melanie Liburd, Tasha Smith, Tiffany Haddish, Joe Pantoliano, etj.

Regjia: Adil & Bilall

https://www.badboys.movie/

(6)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC