Home se-shpejti 🎞The Garfield Movie – 23 Maj 2024

🎞The Garfield Movie – 23 Maj 2024

🎞The Garfield Movie – 23 Maj 2024
55
0

I Animuar/Aventurë/Komedi; 1 orë 41 min

Garfield, macja shtëpie me famë botërore, që urren të hënën, e do lazanja, do të ketë një aventurë të egër në natyrë! Pas një ribashkimi të papritur me babanë e tij të humbur prej kohësh – macja e rrëmujshme e rrugës Vic (me zërin Samuel L. Jackson) – Garfield dhe miku i tij i qenit Odie detyrohen nga jeta e tyre e përkëdhelur në mënyrë perfekte t’i bashkohen Vicit në një grabitje qesharake dhe me aksione të larta.

Rolet: Chris Pratt, Samuel L. Jackson, Hannah Waddingham, Ving Rhames, Nicholas Hoult, Cecily Strong, Harvey Guillén, Brett Goldstein, Bowen Yang, Snoop Dogg, etj.

Regjia: Mark Dindal

https://www.thegarfield-movie.com/

(55)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC