Home Kinoabc

Kinoabc

Kinoabc

🎞Trolls Band Together – Vetëm gjatë vikendit në ora 14’00

Poppy zbulon se Branch dhe katër vëllezërit e tij dikur ishin pjesë e grupit të saj të preferuar të djemve...

🎞Wish – Në ora 16’00

Në "Dëshirë", Asha, një idealiste mendjemprehtë, e bën një dëshirë aq të fuqishme saqë i përgjigjet një forcë kozmike - një top i vogël energjie pa kufi të quajtur Yll.

🎞The Marvels – Në ora 18’00

Carol Danvers AKA Captain Marvel ka rimarrë identitetin e saj nga tirani Kree dhe ka marrë hak ndaj Inteligjencës Supreme. Por, pasojat e padëshiruara e shohin Carol-in të marrë mbi supe barrën e një universi të destabilizuar...

🎞Napoleon – Në ora 20’00

Napoleoni është një epikë aksioni plot spektakël që detajon ngritjen dhe rënien e perandorit ikonik francez Napoleon Bonaparte, të luajtur nga fituesi i Oscar®, Joaquin Phoenix.

🎞Thanksgiving – 07 Dhjetor 2023

Pasi një trazirë e së Premtes së Zezë përfundon në tragjedi, një vrasës misterioz i frymëzuar nga ‘Falenderimet’ terrorizon Plymouth, Massachusetts – vendlindjen e festës...

🎞Migration – 07 Dhjetor 2023

Familja Mallard është në një rrëmujë. Ndërsa babi Mack është i kënaqur që ta mbajë familjen e tij të sigurt duke vozitur përgjithmonë rreth pellgut të tyre në New England, mami Pam është e etur të shkundë gjërat dhe t'u tregojë fëmijëve të tyre ...

🎞Anyone But You – 28 Dhjetor 2023

Në komedinë emocionuese "Anyone But You", Bea dhe Ben duken si çifti i përsosur, por pas një takimi të parë të mrekullueshëm ndodh diçka që e bën akulli te ftohtë tërheqjen e tyre të nxehtë...

🎞Night Swim – 04 Janar 2024

Ray Waller, një ish-lojtar i ligës kryesore të bejsbollit, i detyruar në pension të parakohshëm nga një sëmundje degjenerative, zhvendoset në një shtëpi të re me gruan e tij të shqetësuar Evën, vajzën adoleshente Izzy dhe djalin e vogël Elliot...

🎞Next Goal Wins – 04 Janar 2024

NEXT GOAL WINS ndjek ekipin famëkeq dhe të tmerrshëm të futbollit amerikan të Samoas, i njohur për një ndeshje brutale të FIFA-s të vitit 2001, të cilën e humbën 31-0.

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC