Home se-shpejti #Frozen 2 – 21 Nentor 2019

#Frozen 2 – 21 Nentor 2019

#Frozen 2 – 21 Nentor 2019
71
0

I Animuar/Aventure/Komedi; 2 orë

Anna, Elsa, Kristoff, Olaf dhe Sven largohen nga Arendelle për të udhëtuar gjatë vjeshtës në një pyll të lashtë, të lidhur me një vend të magjepsur. Ata u përpiqën të gjejnë origjinën e fuqive të Elsa-s për të shpëtuar mbretërinë e tyre.

Rolet: Kristen Bell, Idina Menzel, Josh Gad, Jonathan Groff, Jason Ritter, etj.

Regjia: Chris Buck, Jennifer Lee

https://movies.disney.com/frozen-2

(71)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC