Home kino-abc #Cocaine Bear – Në ora 17’00
  Previous Video #65 – Në ora 19'00
  Next Video #Ant-Man and the Wasp; Quantumania – Vetëm gjatë vikendit në ora 15'00

#Cocaine Bear – Në ora 17’00

165
0

Triller; 1 orë 35 min

TEMA:

Frymëzuar nga historia e vërtetë e vitit 1985 e rrëzimit të avionit të një shpërndarësi droge, kokainës së humbur dhe ariut të zi që e hëngri atë, kjo komedi e zezë e egër gjen një grup të çuditshëm policësh, kriminelësh, turistësh dhe adoleshentësh që bashkohen në një pyll të Gjeorgjisë, ku një grabitqar 500 paund ka gëlltitur një sasi marramendëse kokaine, është tërbuar dhe kërkon të ushqehet më shumë goditje … dhe gjak.

Rolet: Keri Russell, O’Shea Jackson, Jr., Christian Convery-Jennings, Alden Ehrenreich, Jesse Tyler Ferguson, Brooklynn Prince, Isiah Whitlock Jr., and Ray Liotta

Regjia: Elizabeth Banks

https://www.cocainebear.movie/

 

(165)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC