Home kino-abc 🎞Trolls Band Together – Vetëm gjatë vikendit në ora 14’00
  Previous Video 🎞Wish – Në ora 16'00

🎞Trolls Band Together – Vetëm gjatë vikendit në ora 14’00

90
0

I Animuar/Aventurë/Komedi; 1 orë 33 min

TEMA:

Poppy zbulon se Branch dhe katër vëllezërit e tij dikur ishin pjesë e grupit të saj të preferuar të djemve. Kur një nga vëllezërit e motrat e tij, Floyd, rrëmbehet nga një palë zuzarësh të këqij, Branch dhe Poppy nisin një udhëtim pikëllues dhe emocional për të ribashkuar vëllezërit e tjerë dhe për të shpëtuar Floyd nga një fat edhe më i keq se errësira e kulturës pop.

Rolet: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Camila Cabello, Eric Andre, Troye Sivan, Amy Schumer, etj.

Regjia: Walt Dohrn

https://www.dreamworks.com/movies/trolls-band-together

 

 

(90)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC