Home kino-abc #Paw Patrol – Nuk ka shfaqje
  Previous Video #Free Guy – Nuk ka shfaqje

#Paw Patrol – Nuk ka shfaqje

48
0

I Animuar/Aksion/Komedi; 1 orë 28 min

TEMA:

PAW Patrol është në rregull! Kur rivali i tyre më i madh, Humdinger, bëhet Kryetari i Bashkisë Adventure City aty pranë dhe fillon të bëjë kërdi, Ryder dhe këlyshët heroikë të preferuar të të gjithëve godasin me shpejtësi të lartë për t’u përballur me sfidën. Ndërsa një këlysh duhet të përballet me të kaluarën e tij në Adventure City, ekipi gjen ndihmë nga një aleat i ri, i mençuri Liberty. Së bashku, të armatosur me vegla dhe pajisje të reja emocionuese, PAW Patrol lufton për të shpëtuar qytetarët e Adventure City!

Rolet: Iain Armitage, Marsai Martin, Ron Pardo, Yara Shahidi, Kim Kardashian, Randall Park, Dax Shepard, Tyler Perry, Jimmy Kimmel, Will Brisbin, etj.

Regjia: Cal Brunker

https://www.pawpatrol.movie/

 

(48)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC