Home se-shpejti #No Time To Die – 07 Tetor 2021

#No Time To Die – 07 Tetor 2021

#No Time To Die – 07 Tetor 2021
111
0

Aksion/Aventurë/Triller; 2 orë 43 min

Bond ka lënë shërbimin aktiv dhe po shijon një jetë të qetë në Xhamajka. Paqja e tij është jetëshkurtër kur shoku i tij i vjetër Felix Leiter nga CIA paraqitet duke kërkuar ndihmë. Misioni për të shpëtuar një shkencëtar të rrëmbyer rezulton të jetë shumë më i pabesë se sa pritej, duke e çuar Bondin në gjurmët e një zuzari misterioz të armatosur me teknologji të re të rrezikshme.

Rolet: Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Léa Seydoux, Rory Kinnear, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen, Rami Malek, etj.

Regjia: Cary Joji Fukunaga

https://www.007.com/

(111)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC