Home kino-abc “KINGSMAN: The Golden Circle”, çdo natë në ora 19:30
  Previous Video "HOME AGAIN", çdo natë në ora 22:00
  Next Video "VICTORIA AND ABDUL", çdo ditë në ora 17:30

“KINGSMAN: The Golden Circle”, çdo natë në ora 19:30

64
0

Aksion/Aventurë/Komedi; 2 ore 21 min

TEMA

Kingsman_300x600_AL“Kingsman: Shërbimi Sekret” prezanton botën në Kingsman – një agjenci e pavarur ndërkombëtare e inteligjencës që vepron në nivelin më të lartë të maturisë, qëllimi përfundimtar i së cilës është të mbajë botën të sigurt. Në “Kingsman: Rrethi i Artë”, heronjtë tanë përballen me një sfidë të re. Kur selitë e tyre janë shkatërruar dhe bota është mbajtur peng, udhëtimi i tyre i çon ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të quajtura Shtetas, që datojnë që ditën kur të dyja u themeluan. Në një aventurë të re që teston forcën e agjentëve të tyre deri në kufi, këto dy organizata të elitës së fshehtë bashkohen për të mposhtur një armik të pamëshirshëm të përbashkët, për të shpëtuar botën, diçka që bëhet pak e zakonshme për Eggsy …

Rolet: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, with Sir Elton John, and Channing Tatum, Jeff Bridges, etj.

Regjia: Matthew Vaughn

http://www.foxmovies.com/movies/kingsman-the-golden-circle

(64)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC