Home kino-abc “HOME AGAIN”, çdo natë në ora 22:00
  Next Video "KINGSMAN: The Golden Circle", çdo natë në ora 19:30

“HOME AGAIN”, çdo natë në ora 22:00

47
0

Komedi/Dramë/Romansë; 1 orë 37 min

TEMA

home_again_xlgNë HOME AGAIN luan Reese Witherspoon (“Big Little Lies”, “Wild, Walk The Line”, Sweet Home Alabama) si Alice Kinney në një komedi moderne romantike. Se fundmi e ndarë nga bashkëshorti i saj, (Michael Sheen), Alice vendos të fillojë duke u kthyer në qytetin e saj të Los Anxhelos me dy vajzat e saj të reja. Gjatë një nate në ditëlindjen e saj të 40-të, Alice takohet me tre filmbërës të cilët dëshirojnë që të kenë vend për të jetuar. Alice është dakord të lejojë djemtë të qëndrojnë përkohësisht në shtëpinë e saj, por marrëveshja përfundon duke  shpalosur mënyra të papritura. Familja dhe romansa e re e Alice, vijnë në një përplasje kur ish-burri i saj paraqitet me valixhe në dorë. HOME AGAIN është një histori e dashurisë, miqësisë dhe familjeve që krijojmë. Dhe një mësim shumë i madh i jetës: Fillimi nuk është për fillestar.

Rolet: Reese Witherspoon, Pico Alexander, Nat Wolff, Jon Rudnitsky, Michael Sheen, Candice Bergen, Lake Bell, etj.

Regjia: Hallie Meyers-Shyer

http://homeagain-movie.com/

(47)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC