Home kino-abc “THOR; Ragnarok” 3D, çdo ditë në ora 17:45
  Previous Video "TUNELI", çdo natë në ora 20:00

“THOR; Ragnarok” 3D, çdo ditë në ora 17:45

224
0

Aksion/Aventurë/Fantastiko-Shkencor; 2 orë 10 min

TEMA

thor_ragnarok_ver2_xlgNë Studion e Marvel-it “Thor: Ragnarok”, Thor është burgosur në anën tjetër të universit pa çekiçin e tij të fuqishëm dhe e gjen veten në një garë kundër kohës për t’u kthyer në Asgard për të ndaluar Ragnarok-shkatërrimin e vendlindjes së tij dhe fundin e Qytetërimi Asgardian – në duart e një kërcënimi të ri të gjithëfuqishëm, nga Hela e pamëshirshme. Por së pari ai duhet të mbijetojë në një garë vdekjeprurëse gladiatorësh që e vë atë kundër ish aleatit dhe shokut të tij Avenger – Hulku-t të pabesueshëm!

Rolet: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Idris Elba, Anthony Hopkins, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo

Regjia: Taika Waititi

https://marvel.com/thor

(224)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC