Home se-shpejti #Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves – 30 Mars 2023

#Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves – 30 Mars 2023

#Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves – 30 Mars 2023
26
0

Aksion/Aventurë/Fantazi; 2 orë 14 min

Një hajdut simpatik dhe një grup aventurierësh të pamundur ndërmerr një grabitje epike për të tërhequr një relike të humbur, por gjërat shkojnë në mënyrë të rrezikshme kur përplasen me njerëzit e gabuar. ‘Dungeons & Dragons: Nderi Ndermjet Hajdutëve’ sjell botën e pasur dhe shpirtin e gjallë të lojës legjendare të roleve në ekranin e madh në një aventurë gazmore dhe plot aksion.

Rolet: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Hugh Grant, Daisy Head, Chloe Coleman, etj.

Regjia: Jonathan Goldstein & John Francis Daley

https://www.dungeonsanddragons.movie/

(26)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC