Home kino-abc “Hotel Transylvania 3; Summer Vacation” 3D, vetem gjate vikendit në ora 16:00
  Previous Video "Johnny English Strikes Again" ne ora 18:00 dhe 20:00

“Hotel Transylvania 3; Summer Vacation” 3D, vetem gjate vikendit në ora 16:00

425
0

I Animuar/Komedi/Familjar; 1 orë 37 min

TEMA:

Në hotel “Transylvania 3: Pushimet verore” të Sony Pictures, bashkohuni me familjen tonë të preferuar të përbindëshave kur ata nisin një pushim në një anije luksoze të përbindëshave, kështu që Drak mund të marrë një pushim veror, para se tu jape pushimet edhe te tjerëve në hotel. Është lundrim i butë për Paketën e Drakut, pasi përbindëshat kënaqen në të gjitha kenaqesite e anijes që lundrimi ka për të ofruar, nga volejbolli përbindësh në ekskursione ekzotike, dhe kapjen e tyre në hënë. Por pushimet e ëndrrave kthehen në një makth kur Mavis kupton se Drak ka rënë pre e kapitenit misterioz të anijes, Ericka, i cili fsheh një sekret të rrezikshëm që mund të shkatërrojë të gjitha llojet e përbindëshave.

Rolet: Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Kevin James, David Spade, Steve Buscemi, Molly Shannon, Mel Brooks, etj.

Regjia: Genndy Tartakovsky

https://sites.sonypictures.com/hoteltransylvania3/hub/

 

(425)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC