Home kino-abc Fifty Shades Freed (R) në ora 20:00
  Previous Video "Black Panther" 3D në ora 15:15 dhe 22:00 (PG 13)
  Next Video THE COMMUTER (PG 13) në ora 18:00

Fifty Shades Freed (R) në ora 20:00

332
0

Dramë/Romansë/Triller; 1 orë 41 min

fifty_shades_freed_ver3_xlg

TEMA

Jamie Dornan dhe Dakota Johnson kthehen si Christian Gray dhe Anastasia Steele në vazhdimin e tretë si Fifty Shades Freed, kapitulli kulminant i bazuar në fenomenin më të shquar në botës “Fifty Shades”.  Sjellja e një ngjarjeje tronditëse përfundimtare e prezantuar në filmat e vitit 2015 dhe 2017, që tejkaloj rreth 950 milionë dollarë në nivel global, vjen ne Ditën e Shën Valentinit te vitit 2018.

Duke besuar se ata kanë lënë pas shifra të fshehura nga e kaluara e tyre, të sapomartuarit Christian dhe Ana hyjnë në një jetë luksi te përbashkët dhe të pazgjidhshme. Ana në rolin e saj si zonja Grey dhe Christian si z. Grey ne rolin e relaksuesit te një stabiliteti të panjohur, pa lënë anash kërcënimet e reja te cilat mund të rrezikojnë raportin e tyre të lumtur qe kur po fillon.

Rolet: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Rita Ora, Luke Grimes, Victor Rasuk, Jennifer Ehle, Eloise Mumford, Max Martini, Callum Keith Rennie, Bruce Altman, Arielle Kebbel, Robinne Lee, Brant Daugherty, Marcia Gay Harden

Regjia: James Foley

Based on the novel by E L James

http://www.fiftyshadesmovie.com/

(332)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC