Home kino-abc “CAPTAIN MARVEL” 3D, ne ora 20:00 (bileta 3 euro)
  Previous Video " U S " ne ora 22:00
  Next Video "THE KID WHO WOULD BE KING", ne ora 18:00 (gjate vikendit ne ora 14:00 dhe 18:00)

“CAPTAIN MARVEL” 3D, ne ora 20:00 (bileta 3 euro)

107
0

Aksion/Aventurë/Sci-Fi; 2 ore 08 min

TEMA:

Carol Danvers bëhet një nga heroinat më të fuqishëm të universit kur Toka gjindet në mes të një lufte galaktike midis garave të dy racave te huaja aliene.

 

Rolet: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Gemma Chan, Annette Bening, Jude Law, etj.

Regjia: Anna Boden, Ryan Fleck

 

https://www.marvel.com/movies/captain-marvel

 

 

(107)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC