Home se-shpejti 🎞MaXXXine – 18 korrik 2024

🎞MaXXXine – 18 korrik 2024

🎞MaXXXine – 18 korrik 2024
6
0

Krim/Horror; 1 orë 44 min

Në Hollywood-in e viteve 1980, ylli i filmave për të rritur dhe aktorja aspirante Maxine Minx më në fund merr pushimin e saj të madh. Por ndërsa një vrasës misterioz ndjek yjet e Hollivudit, një gjurmë gjaku kërcënon të zbulojë të kaluarën e saj të keqe…

Rolet: Mia Goth, Elizabeth Debicki, Moses Sumney, Michelle Monaghan, Bobby Cannavale, Halsey, Lily Collins, Giancarlo Esposito, Kevin Ba, etj.

Regjia/Directed by: Ti West

https://www.universalpictures.co.uk/micro/maxxxine

(6)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAZHDON SHFAQJA E FILMAVE NË – Kino ABC